קיר צמחים

קיר צמחים

קיר צמחים

קיר צמחים

קיר צמחים הוא הדרך האידיאלית לחפות כמעט כל קיר שתרצו. זו למעשה האפשרות שלכם להכניס את הטבע לחיים שלכם. אם בעבר קירות צמחים התייחסו אך ורק לצמחים מטפסים, הרי שעכשיו תוכלו לגדל סוגי צמחיה שונים הודות לתנאי הגידול המצוינים של המערכת שעובדת בשיטה הייחודית של חברת “רוזנבאום מערכות גינון מתקדמות“. התפתחויות טכנולוגיות שונות בשנים האחרונות מאפשרות כיום את פיתוחו של מצע סינתטי ייחודי עליו גדלה הצמחייה. המצע אינו מתכלה ובעל יכולת אחיזת מים מעולה המאפשרת השקיה מדויקת וחסכונית.

היכן ניתן לשלב קיר צמחים ?

המערכת המשוכללת מאפשרת שילוב של סוגי צמחייה שונים בתוך קיר צמחים ירוק ומלבלב. ניתן לשלב את הקיר במקומות שונים כך שכל אחד יכול ליהנות מהתוספת של הטבע בכל אשר ילך או יבקר. חלק מהמקומות בהם ניתן לשלב את הקיר כוללים:

  • משרדים
  • בתים פרטים
  • מרפסות
  • חיפוי מבנים
  • בתי מלון ובתי הארחה

 

ניתן להשתמש בקיר הצמחים בתור הפרדה בין מרפסות, קישוט של קירות בבתי מלון או אפילו כתוספת מרעננת למשרדכם. הקיר יעשיר את האוויר אותו אנו נושמים, יעזור ביצירת אפקט של בידוד תרמי ואקוסטי ובעיקר יתרום לאווירה מרוממת בכל מקום בו הוא מותקן. הקיר מאפשר לכם “לצייר על הקירות” בעזרת העושר הצבעוני של הטבע. ניתן לשלב צמחייה רב שנתית במשחק מעניין של צבעים וצורות שונות.

קיר צמחים – דגשים לטיפול

בתוך הקירות הללו משולבות מערכות השקיה משוכללות. הן למעשה מאפשרות שימוש מחזורי במי ההשקיה, דבר העוזר למנוע בזבוז מים. המערכת מסוגלת לנצל מי מזגנים בתור מקור מים זמין להשקיה של הצמחייה. בעולם בו המודעות לצריכת המים גוברת, זהו יתרון משמעותי אשר עוזר לחיסכון בצריכת המים הכללית. בקרי ההשקיה של חברת “רוזנבאום מערכות גינון מתקדמות” עומדים גם כן לשימושכם, כאשר הם מאפשרים שליטה מרחוק על כל מערכת ההשקיה דרך הסמרטפון או המחשב.

קיר צמחים משמש בתור חיפוי קירות חיצוניים ופנימיים של מבנים. כך, הוא מגביר את הנראות האסתטית של המבנה וכמובן – תורם רבות לאיכות הסביבה. בעבר, כאשר דיברנו על צמחייה עבור הקירות – לרוב חשבנו על צמחים מטפסים. כיום, כדי שלא תצטרכו להמתין זמן רב לגידול הצמחים – מומלץ ביותר להציב גינות ירוקות; קירות עמוסי צמחים אשר יעשו שימוש מדויק בשטחים ה”מבוזבזים” הללו וישדרגו את מרחב המחיה כראוי. כדי לקבל מידע נוסף על נושא זה, אתם מוזמנים לפנות אל חברת רוזנבאום מערכות גינון מתקדמות. חברה זו מחזיקה בידע, בהכשרה ובניסיון הדרושים לצורך תכנון וניהול פרויקטים בתחום הגינון. וזאת, תוך מתן יחס אישי ואדיב לקהל הלקוחות.

 

מה חשוב לדעת על קיר צמחים?

כאמור, בשנים האחרונות ניתן לראות סוגים רבים ושונים של חיפויים לקירות הפנימיים והחיצוניים כאחד. וזאת, כאשר קיר צמחים משמש בתור הדוגמא הבולטת והמומלצת ביותר. כלומר, אם בעבר נאלצנו להסתייע בצמח מטפס (או שניים) ולהמתין עד שיגדלו ויצרו מראה מרשים, ירוק ומרהיב – כיום רצוי לחשוב על אפיקים חדשים. וזאת, כאשר קירות צמחים הינם הפתרון הרלוונטי.

אין זה משנה באילו סוגים של צמחייה תבחרו, קירות אלו מיועדים למגוון רחב של מקומות. החל ממשרדים, בנייני דירות, בתי קרקע, מרפסות, חיפוי מבנים ואילך – כך תוכלו גם אתם ליצור את האפקט הרצוי.

כמו כן, בבואכם ליצור קשר עם חברה המתמחה בפתרונות ירוקים אלו, מומלץ לדון במספר נקודות חשובות – כאשר מערכות ההשקיה הן חלק מכך. החל מבחירת מערכת ההשקיה ועד שימוש מחזורי במי ההשקיה – כך תוכלו לתחזק את קיר הצמחים כראוי ולחסוך בצריכת המים.

 

לסייע בכל שאלה באדיבות

כדי שתוכלו גם אתם ליצור קירות צמחים מרשימים, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת רוזנבאום מערכות גינון מתקדמות. חברה זו מחזיקה במוניטין רב בתחום עיצוב הגינות ותכנון נוף בהתאמה אישית. צוות המומחים של החברה ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע בכל שאלה ופניה.

יכול לעניין אותך גם

קיר צמחיה לבניין

קיר צמחיה לבניין

קירות צמחיה ירוקים לבניין קיר צמחיה לבניין – קירות שמוסיפים עניין אם אתם מחפשים דרך מעניינת וחדשנית למתג את המבנה

קרא עוד

קירות ירוקים למשרד

קירות ירוקים למשרד

קירות ירוקים למשרד קירות ירוקים למשרד – הופכים מקום העבודה למקום מיוחד אם נמאס לכם להגיע למשרד האפרורי שלכם ואתם

קרא עוד

גינה תלויה

גינה תלויה

גינה תלויה אם גם אתם מוצאים את עצמכם מתגוררים בעיר ועדיין חולמים על גינה ירוקה ופורחת, בוודאי תשמחו לגלות כי

קרא עוד

Share on Facebook