קיר ירוק

קיר ירוק

קיר ירוק

קיר ירוק

קיר ירוק הינו שם כללי לכל מתקן אשר מאפשר גידול של צמחיה על משטחים אנכיים. ניתן למקם את המשטחים צמוד לקירות חיצוניים או אפילו בבית או במשרד. זוהי ההזדמנות שלכם להוסיף קצת צבע לשגרת חיים אפרפרה. חברת “רוזנבאום מערכות גינון מתקדמות” עוסקת בייעוץ ומתן פתרונות אגרונומיים החל משנת 1997 ושמחים להציע לכם את עזרתם בהקמת פרויקטים גנניים ייחודיים.

הרעיון מאחורי קיר ירוק

מחקרים רבים בכל רחבי העולם מוכיחים כי נוכחות של צמחייה ירוקה בזווית העין יכולה לשפר פלאים את מצב הרוח ולתרום למוטיבציה. מנגד אנו רואים כי רבים לא יכולים לאפשר לעצמם לטפח גינה עקב מחסור במקום או חוסר רצון להתעסק בטיפול וטיפוח של הגינה.

וודאי תשמחו לגלות כי כעת ישנו מענה ייחודי אשר יכול להכניס קצת צבע לחיים שלכם. קיר ירוק הוא פתרון פופולרי מאוד בשנים האחרונות אשר משרת קהל רחב של אנשים שאוהבים את הטבע ומעוניינים ליהנות ממנו בבית, במשרד ובעצם בכל מקום שרק ירצו.

בשנים האחרונות המודעות לשמירה על הטבע וליתרונות של הנוכחות שלו בחיים שלנו גברה. אחד היתרונות המשמעותיים בהקמה של קיר ירוק זו היכולת להוסיף פיסת טבע לחיים שלנו יחד עם האפשרות לעשות זאת תוך שמירה על הסביבה וחיסכון בצריכת המים. קיר ירוק כולל מערכת השקיה מיוחדת אשר ממחזרת את מי ההשקיה, כך שניתן להשתמש בהם באופן מחזורי.

סביבה ירוקה לשיפור המצב רוח

קיר ירוק הוא דרך נהדרת לשפר את מרחב המחייה או העבודה. נוכחות של טבע בחיינו חיונית לבריאות הנפשית והפיזית שלנו. הקיר מספק קשר מיוחד לטבע ומעטר כל מקום בו הוא נמצא. חלל סגור בו תותקן מערכת של קירות ירוקים יכולה לתרום לשיפור המערכת החיסונית ושיפור איכות החיים. קיר ירוק יכול גם לעזור בבקרת אקלים טבעית, כך לעזור לחסוך בצריכת החשמל. חברת “רוזנבאום מערכות גינון מתקדמות” מאמינים כי הרעיון המרכזי של קירות ירוקים יכול להביא בשיפור חיי האדם והסביבה מבלי לתפוס שטח נדל”ני יקר.

יכול לעניין אותך גם

קיר צמחיה לבניין

קיר צמחיה לבניין

קירות צמחיה ירוקים לבניין קיר צמחיה לבניין – קירות שמוסיפים עניין אם אתם מחפשים דרך מעניינת וחדשנית למתג את המבנה

קרא עוד

קירות ירוקים למשרד

קירות ירוקים למשרד

קירות ירוקים למשרד קירות ירוקים למשרד – הופכים מקום העבודה למקום מיוחד אם נמאס לכם להגיע למשרד האפרורי שלכם ואתם

קרא עוד

גינה תלויה

גינה תלויה

גינה תלויה אם גם אתם מוצאים את עצמכם מתגוררים בעיר ועדיין חולמים על גינה ירוקה ופורחת, בוודאי תשמחו לגלות כי

קרא עוד

Share on Facebook