ממליצים

ממליצים

אין דבר שמחמם לנו את הלב יותר מאשר לקוחות שממליצים עלינו
עידו לוי
לוי אורן אדריכלות

עבדתי עם ריצארד בפרויקט “דיקסל פורמה” בו הקמנו קיר בגובה 27 מטר, מאז עברו מספר שנים והלקוח לא מפסיק לשבח!! היית מאוד מרוצה, פגשתי אדם רציני עם יחס בן אישי בראש ובראשונה! הקיר עומד לראיה כבר 3 שנים הלקוח מאוד מרוצה ויש הרבה התפעלות מהעוברים ושבים. בזמן התכנון(…)

אליעזר כהן
מנהל פרויקט הקיר הירוק במכון ויצמן

נודניק ממדרגה ראשונה בצד החיובי של הדבר. עבדתי עם ריצארד על בניית הקיר והוא עשה עבודה מדהימה!! ריצארד תמיד דאג לא להשאיר שום דבר לא פתור עד הסוף! היה זמין לכל שאלה או בעיה. בייתי ממליץ בחום לעבוד עם אדם כזה ומאחל רק שימשיך בעבודותו המעולה!

נורית בנימיני
גינת גג

את ריצארד הכרתי לפני מספר חודשים כשביצע אצלי גינת גג. אני מאוד מרוצה מהעבודה!!! ריצארד הוא אדם מקסים וכיף לעבוד עם אנשים כאלה. אוהב את עולם הגינון ואכפת לו ממה שהוא עושה. זמין מאוד לכל בעיה!! שמחתי לעבוד איתו, הוא עשה עבודה מדהימה ביופיה! מאוד ממליצה לעבוד עם אנשים כאלה שהם הרבה מעבר לספקים!

טלי גוטליף
סטודיו טלי גוטליף

ריצארד הוא בעל מקצוע במובן הקלאסי של המילה: ידען, מקצוען, דייקן ובעל אהבה אין סופית לצמחייה ואנשים. מניסיון של עבודה משותפת על הפרויקט “קלאב מד” מזה 4 שנים רמת האחזקה גבוהה ביותר ושביעות רצון לקוח מלאה!! ממליצה עליו בחום לפרויקטים של קירות ירוקים

Share on Facebook