גינה תלויה

גינה תלויה

גינה תלויה

גינה תלויה

אם גם אתם מוצאים את עצמכם מתגוררים בעיר ועדיין חולמים על גינה ירוקה ופורחת, בוודאי תשמחו לגלות כי אין סיבה לוותר על החלום שלכם. גינה תלויה על קיר יכולה להיות בדיוק מה שרציתם. הצמיחה האורבנית מבטון לא תגביל אתכם יותר, גינות תלויות יכולות להתאים כמעט לכל מקום. בתי מלון, בתי הארחה, משרדים, משרד בעלי מקצוע חופשיים, חברות היי טק, לקוחות פרטיים ולמעשה כל מקום אחר אשר נדרש להציג חזות מכובדת מוזמן לפנות אל חברת “רוזנבאום מערכות גינון מתקדמות“. כאן נשמח לעזור לכם לתרגם את הרעיונות המעוצבים שלכם לקירות ירוקים ופורחים.

מאפיינים מיוחדים של גינה תלויה

במציאות של היום, לא רק שלגדל צמחים על הקיר זה אפשרי, אלא שמוטלת עלינו החובה למצוא את הפתרונות הירוקים אשר יאפשרו לנו לעשות זאת מבלי להגביר את צריכת המים והחשמל שלנו.

  • גינה תלויה מאפשרת לנו ליהנות מהטבע גם במידה ואנו נמצאים בקומות גבוהות והקרקע נראית רחוקה מתמיד. זוהי ההזדמנות שלנו לטפח את הקשר שלנו עם הטבע והצמחייה.
  • יכולות להשתלב האופן אידיאלי בבית או בבית העסק ולתרום לעיצוב ולאווירה.
  • הצמחייה יכולה לשפר את מצב הרוח והריכוז, לשמור על טמפרטורה נעימה בחדר ולתרום לאוויר נקי יותר.
  • תחזוקה של גינה תלויה היא פשוטה מאוד. בקר השקיה מאפשר לכם שליטה מלאה על המערכת מכל מקום באמצעות סמרטפון או מחשב.
  • המערכת בנויה בצורה המתבססת על שימוש מחזורי במי ההשקיה או שימוש במי מזגנים לצורך השקיה. יתרון משמעותי המעניק לכם את היכולת לחיסכון במים.

גינה תלויה – ירוקים גם בבניה

גינה תלויה זהו פתרון עיצובי נפלא עבור אלו מאתנו שלא התברכו במרחב מספיק עבור גינה, אך עדיין לא רוצים לוותר על הטבע הירוק. חברת “רוזנבאום מערכות גינון מתקדמות” שמחה לסייע לכם בהקמתן של גינות תלויות בעזרתה של בנייה ירוקה. כך נוכל יחד לתכנן ולבנות את המערכת מתוך מטרה לחסוך באנרגיה, מים וחומרי גלם שונים. המטרה היא כמובן ליצר סביבה שנעים לשהות בה תוך כדי הימנעות ככל הניתן מפגיעה במשאבים טבעיים מתכלים.

כדי להתמודד כראוי עם הגידול באוכלוסייה העירונית, כמו גם עם צמצום השטחים הירוקים, מומלץ ביותר להתעניין בפתרון הבא: גינה תלויה. החל מיצירת סביבה ירוקה, נעימה ומלאת השראה ועד התמודדות ראויה עם זיהום האוויר – כך, תוכלו גם אתם לתרום את חלקכם למגמה החיובית של השנים האחרונות. עם חברת רוזנבאום מערכות גינון מתקדמות – אין ספק שתוכלו להוציא תכנית זו אל הפועל. חברה זו, אשר נוסדה על ידי ריצ’ארד רוזנבאום, שמה לעצמה כמטרה לפתח פתרונות ורעיונות מתקדמים וירוקים. כך, ניתן יהיה להחזיר את הטבע לסביבה – ואף ליצור עיצוב כללי מרשים.

 

גינה תלויה: דגשים שונים

לאורך השנים האחרונות, ניתן להביט בשינויים רבים באוכלוסייה העירונית – כמו גם בצמצום השטחים הירוקים לטובת אלו העירוניים. לכך השפעה נרחבת על חיי היום-יום שלנו, כאשר אנו חווים יותר ויותר רעש וזיהום. זאת ועוד, על חשבון ריאות ירוקות ויפיפיות. כדי שניתן יהיה להתגבר כראוי על מצוקה זו, כמו גם לשדרג את המרחב האורבני לטובה, מומלץ להתעניין בפתרון הבא: גינה תלויה.

גינות תלויות, המוכרות כיום גם בתור קירות תלויים או גינות אנכיות, משמשות בתור מענה איכותי וחדשני לצורך שיפור מרחב המחיה שלנו. כמו כן, לגינה תלויה יתרונות רבים: החל משיפור חזות המבנים בהם אנו עובדים וגרים, סיוע באיכות האוויר, ניצול יעיל של שטחים לכאורה מבוזבזים לשם יצירת אזורים ירוקים, בידוד ראוי מפני החום והקור ועוד.

לשם כך, כדי שתוכלו גם אתם ליהנות מגינה זו, מומלץ לפנות אל חברה המתמחה בשירותים אלו. לאורך שיתוף פעולה זה, ניתן יהיה להתאים את תשתית הפרויקט לתנאי הסביבה, לשלב את שיטת העבודה המתקדמות ביותר – וליצור את התוצאה האיכותית ביותר.

 

פתרון ירוק ומעוצב

מעוניינים ליהנות מהטבע – גם אם אתם עובדים בקומות גבוהות? מעוניינים לשדרג את האווירה בביתכם? בזכות גינות תלויות תוכלו להשיג כל זאת, ובמקביל גם לתרום משמעותית לאיכות הסביבה. כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא לפנות אל חברת רוזנבאום מערכות גינון מתקדמות.

יכול לעניין אותך גם

קיר צמחיה לבניין

קיר צמחיה לבניין

קירות צמחיה ירוקים לבניין קיר צמחיה לבניין – קירות שמוסיפים עניין אם אתם מחפשים דרך מעניינת וחדשנית למתג את המבנה

קרא עוד

קירות ירוקים למשרד

קירות ירוקים למשרד

קירות ירוקים למשרד קירות ירוקים למשרד – הופכים מקום העבודה למקום מיוחד אם נמאס לכם להגיע למשרד האפרורי שלכם ואתם

קרא עוד

גינה תלויה

גינה תלויה

גינה תלויה אם גם אתם מוצאים את עצמכם מתגוררים בעיר ועדיין חולמים על גינה ירוקה ופורחת, בוודאי תשמחו לגלות כי

קרא עוד

Share on Facebook