גינה אנכית

גינה אנכית

גינה אנכית

גינה אנכית

בשנים האחרונות, הטרנד של גינה אנכית התחיל לתפוס פופולריות רבה. אין זה מפתיע כלל, בעוד אנו מוקפים קירות בטון בכל אשר נפנה, הרי שתוספת של קצת ירוק מהטבע מבורכת בקרב כל אחד מאתנו. קירות רבים של מוסדות ציבור, מבנים עסקיים ואפילו משרדים ובתים מעוטרים כעת בקירות ירוקים. “רוזנבאום מערכות גינון מתקדמות” שמחים להעניק לכם את שירותם על מנת שכל דורש יוכל לקבל את הטאפט החי והמרהיב הזה.

הקמת גינה אנכית בעזרת בנייה ירוקה

גינה אנכית התפתחה מתוך תרבות אקולוגית- עירונית. המודעות הסביבתית הסוחפת על כל העולם לא פסחה גם על תחום הגינות בישראל. הבנייה של המערכת כולה היא בנייה ירוקה. כאשר המטרה היא לחסוך באנרגיה, מים ושימוש בחומרי גלם או במשאבים טבעיים מתכלים.

הבניה הירוקה מתמקדת ביצירת סביבת מגורים בריאה ונוחה, זאת תוך כדי ביצוע כל הניתן על מנת להימנע מפגיעה במשאבים מתכלים או באיכות הסביבה. גינה אנכית יכולה להיות מתוחזקת במינימום של השקעת מים בה. מערכת השקיה משוכללת מאפשרת ניצול מחזורי של מי ההשקיה העודפים, כמו גם ניצול מי מזגנים הניתנים לניצול להשקיה.

העולם כיום מודע היטב למשבר המים הזמינים לו, במיוחד בארץ צנועת הגשמים ושטופת השמש שלנו. כך שאין ברירה אלא לעשות את המירב על מנת שנצליח לעמוד במשימה לצמצם את צריכת המים בכל מקום בו ניתן לעשות זאת.

גינה אנכית – שיפור מרחב המחייה

מחקרים רבים מראים כי סביבה ירוקה הינה חיונית לבריאות הפיזית והנפשית שלנו. נוכחות של גינה אנכית מעשירה את האוויר שאנו נושמים ותורמת להעלאה של מצב הרוח. המחסור בשטחים ירוקים, בעיקר בסביבה עירונית הביא לדרישה של הכנסת הטבע אל תוך המבנים, או יותר נכון, על הקירות. חברת “רוזנבאום מערכות גינון מתקדמות” פעילים בתחום זה משנת 1997 ומתמחים בתכנון והקמת פרויקטים מתקדמים בתחום הגינון. בין לקוחותינו, ניתן למנות לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, שהרי אין מגבלה על הרצון להכניס קצת טבע אל תוך חיינו.

גינה אנכית, או גינון ורטיקלי, מאפשרת לנו לגדל את הצמחים אחד ליד השני על קיר אחד – ובאמצעות טכניקת השקיה מתקדמת. מדובר בטרנד אשר הולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות, כאשר אנשים רבים מבקשים לנצל כראוי את קירות ביתם, לחפות אותם – ולגדל עליהם פרחים, צמחי תבלין ועוד. מתעניינים גם אתם בפתרון זה? רוצים להכניס את הטבע אליכם הביתה? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת רוזנבאום מערכות גינון מתקדמות. חברה זו שמה כמטרה לפתח את ערכי החדשנות והמצוינות בכל הקשור ליצירת סביבה ירוקה.

 

מידע חשוב על גינה אנכית

רבים מאתנו חולמים לגדל גינה ירוקה ולטפח אותה לאורך השנים. לרוב, אנו מדמיינים גינה זו בצמוד לבית קרקע. אך בפועל, חלומות לחוד – כאשר במציאות רבים מאתנו גרים בבנייני דירות. עם זאת, אין זה אומר שאנו לא יכולים לטפח גינה פורחת, ירוקה ומרשימה, להיפך. למעשה, בשנים האחרונות נוצרו פתרונות מרשימים שמטרתם להעביר את הטבע לתוך העיר; פתרונות כדוגמת גינה אנכית באמצעותם נוכל לשבור את מראה הבטון והאספלט האורבני – וליצור השראה במרחב המחיה שלנו.

בין אם מדובר בבנייני מגורים או מוסדות ציבוריים, כדי להקים גינות אנכיות רצוי לפנות אל חברה המתמחה בשירותים אלו. כך, תוכלו גם אתם להגיע לתוצאות החיוביות הבאות:

  • לפתח כראוי את התרבות האקולוגית העירונית.
  • לעורר מודעות בתחום הגינות בפרט ובתחום איכות הסביבה בכלל.
  • יצירת סביבת מגורים נעימה, נינוחה ובריאה.
  • ועוד.

כל זאת, תוכלו להשיג תוך צמצום הפגיעה במשאבים הטבעיים – לצד תחזוקה מינימלית והשקיית מים לא גבוהה. במקביל, כדי להציב את הגינה האנכית במדויק, וללמוד כיצד לטפח אותה, יש לוודא כי אתם אכן פונים לחברה מקצועית; אנשי מקצוע אשר יעניקו ייעוץ וליווי מקיף לאורך תהליך העבודה.

 

פתרונות גינון והשקיה

כיצד בונים גינה אנכית? ובאיזו מערכת השקיה מומלץ להשתמש? פרטים אלו ורבים אחרים תוכלו לבקש מצוות העובדים של חברת רוזנבאום מערכות גינון מתקדמות. חברה זו הקימה פרויקטים רבים בתחום מצע גידול מנותק – תוך שימוש בשיטות גידול ותשתיות גינון מקצועיות ואמינות.

יכול לעניין אותך גם

קיר צמחיה לבניין

קיר צמחיה לבניין

קירות צמחיה ירוקים לבניין קיר צמחיה לבניין – קירות שמוסיפים עניין אם אתם מחפשים דרך מעניינת וחדשנית למתג את המבנה

קרא עוד

קירות ירוקים למשרד

קירות ירוקים למשרד

קירות ירוקים למשרד קירות ירוקים למשרד – הופכים מקום העבודה למקום מיוחד אם נמאס לכם להגיע למשרד האפרורי שלכם ואתם

קרא עוד

גינה תלויה

גינה תלויה

גינה תלויה אם גם אתם מוצאים את עצמכם מתגוררים בעיר ועדיין חולמים על גינה ירוקה ופורחת, בוודאי תשמחו לגלות כי

קרא עוד

Share on Facebook