"אנחנו כאן לעזרתך! הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור"

מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות
גינה תלויה

גינה תלויה

אם גם אתם מוצאים את עצמכם מתגוררים בעיר ועדיין חולמים על גינה ירוקה ופורחת, בוודאי תשמחו לגלות כי אין סיבה לוותר על החלום שלכם. גינה תלויה על קיר יכולה להיות בדיוק מה שרציתם. הצמיחה האורבנית מבטון לא תגביל אתכם יותר, גינות תלויות יכולות להתאים כמעט לכל מקום. בתי מלון, בתי הארחה, משרדים, משרד בעלי מקצוע חופשיים, חברות היי טק, לקוחות פרטיים ולמעשה כל מקום אחר אשר נדרש להציג חזות מכובדת מוזמן לפנות אל חברת "רוזנבאום מערכות גינון מתקדמות". כאן נשמח לעזור לכם לתרגם את הרעיונות המעוצבים שלכם לקירות ירוקים ופורחים.

מאפיינים מיוחדים של גינה תלויה 

במציאות של היום, לא רק שלגדל צמחים על הקיר זה אפשרי, אלא שמוטלת עלינו החובה למצוא את הפתרונות הירוקים אשר יאפשרו לנו לעשות זאת מבלי להגביר את צריכת המים והחשמל שלנו. 

  • גינה תלויה מאפשרת לנו ליהנות מהטבע גם במידה ואנו נמצאים בקומות גבוהות והקרקע נראית רחוקה מתמיד. זוהי ההזדמנות שלנו לטפח את הקשר שלנו עם הטבע והצמחייה.
  • יכולות להשתלב האופן אידיאלי בבית או בבית העסק ולתרום לעיצוב ולאווירה.
  • הצמחייה יכולה לשפר את מצב הרוח והריכוז, לשמור על טמפרטורה נעימה בחדר ולתרום לאוויר נקי יותר.
  • תחזוקה של גינה תלויה היא פשוטה מאוד. בקר השקיה מאפשר לכם שליטה מלאה על המערכת מכל מקום באמצעות סמרטפון או מחשב.
  • המערכת בנויה בצורה המתבססת על שימוש מחזורי במי ההשקיה או שימוש במי מזגנים לצורך השקיה. יתרון משמעותי המעניק לכם את היכולת לחיסכון במים. 

ירוקים גם בבניה

גינה תלויה זהו פתרון עיצובי נפלא עבור אלו מאתנו שלא התברכו במרחב מספיק עבור גינה, אך עדיין לא רוצים לוותר על הטבע הירוק. חברת "רוזנבאום מערכות גינון מתקדמות" שמחה לסייע לכם בהקמתן של גינות תלויות בעזרתה של בנייה ירוקה. כך נוכל יחד לתכנן ולבנות את המערכת מתוך מטרה לחסוך באנרגיה, מים וחומרי גלם שונים. המטרה היא כמובן ליצר סביבה שנעים לשהות בה תוך כדי הימנעות ככל הניתן מפגיעה במשאבים טבעיים מתכלים. 

טבעי שתבחר ברוזנבלום מערכות גינון

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל