"אנחנו כאן לעזרתך! הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור"

מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות
קיר צמחים

קיר צמחים

קיר צמחים הוא הדרך האידיאלית לחפות כמעט כל קיר שתרצו. זו למעשה האפשרות שלכם להכניס את הטבע לחיים שלכם. אם בעבר קירות צמחים התייחסו אך ורק לצמחים מטפסים, הרי שעכשיו תוכלו לגדל סוגי צמחיה שונים הודות לתנאי הגידול המצוינים של המערכת שעובדת בשיטה הייחודית של חברת "רוזנבאום מערכות גינון מתקדמות". התפתחויות טכנולוגיות שונות בשנים האחרונות מאפשרות כיום את פיתוחו של מצע סינתטי ייחודי עליו גדלה הצמחייה. המצע אינו מתכלה ובעל יכולת אחיזת מים מעולה המאפשרת השקיה מדויקת וחסכונית. 

היכן ניתן לשלב קיר צמחים ?

המערכת המשוכללת מאפשרת שילוב של סוגי צמחייה שונים בתוך קיר צמחים ירוק ומלבלב. ניתן לשלב את הקיר במקומות שונים כך שכל אחד יכול ליהנות מהתוספת של הטבע בכל אשר ילך או יבקר. חלק מהמקומות בהם ניתן לשלב את הקיר כוללים:

  • משרדים
  • בתים פרטים
  • מרפסות
  • חיפוי מבנים
  • בתי מלון ובתי הארחה

ניתן להשתמש בקיר הצמחים בתור הפרדה בין מרפסות, קישוט של קירות בבתי מלון או אפילו כתוספת מרעננת למשרדכם. הקיר יעשיר את האוויר אותו אנו נושמים, יעזור ביצירת אפקט של בידוד תרמי ואקוסטי ובעיקר יתרום לאווירה מרוממת בכל מקום בו הוא מותקן. הקיר מאפשר לכם "לצייר על הקירות" בעזרת העושר הצבעוני של הטבע. ניתן לשלב צמחייה רב שנתית במשחק מעניין של צבעים וצורות שונות. 

מה בנוגע להשקיה?

בתוך הקירות הללו משולבות מערכות השקיה משוכללות. הן למעשה מאפשרות שימוש מחזורי במי ההשקיה, דבר העוזר למנוע בזבוז מים. המערכת מסוגלת לנצל מי מזגנים בתור מקור מים זמין להשקיה של הצמחייה. בעולם בו המודעות לצריכת המים גוברת, זהו יתרון משמעותי אשר עוזר לחיסכון בצריכת המים הכללית. בקרי ההשקיה של חברת "רוזנבאום מערכות גינון מתקדמות" עומדים גם כן לשימושכם, כאשר הם מאפשרים שליטה מרחוק על כל מערכת ההשקיה דרך הסמרטפון או המחשב.

טבעי שתבחר ברוזנבלום מערכות גינון

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל