"אנחנו כאן לעזרתך! הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור"

מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות
גינה אנכית

גינה אנכית

בשנים האחרונות, הטרנד של גינה אנכית התחיל לתפוס פופולריות רבה. אין זה מפתיע כלל, בעוד אנו מוקפים קירות בטון בכל אשר נפנה, הרי שתוספת של קצת ירוק מהטבע מבורכת בקרב כל אחד מאתנו. קירות רבים של מוסדות ציבור, מבנים עסקיים ואפילו משרדים ובתים מעוטרים כעת בקירות ירוקים. "רוזנבאום מערכות גינון מתקדמות" שמחים להעניק לכם את שירותם על מנת שכל דורש יוכל לקבל את הטאפט החי והמרהיב הזה. 

הקמת גינה אנכית בעזרת בנייה ירוקה

גינה אנכית התפתחה מתוך תרבות אקולוגית- עירונית. המודעות הסביבתית הסוחפת על כל העולם לא פסחה גם על תחום הגינות בישראל. הבנייה של המערכת כולה היא בנייה ירוקה. כאשר המטרה היא לחסוך באנרגיה, מים ושימוש בחומרי גלם או במשאבים טבעיים מתכלים. 

הבניה הירוקה מתמקדת ביצירת סביבת מגורים בריאה ונוחה, זאת תוך כדי ביצוע כל הניתן על מנת להימנע מפגיעה במשאבים מתכלים או באיכות הסביבה. גינה אנכית יכולה להיות מתוחזקת במינימום של השקעת מים בה. מערכת השקיה משוכללת מאפשרת ניצול מחזורי של מי ההשקיה העודפים, כמו גם ניצול מי מזגנים הניתנים לניצול להשקיה. 

העולם כיום מודע היטב למשבר המים הזמינים לו, במיוחד בארץ צנועת הגשמים ושטופת השמש שלנו. כך שאין ברירה אלא לעשות את המירב על מנת שנצליח לעמוד במשימה לצמצם את צריכת המים בכל מקום בו ניתן לעשות זאת.

שיפור מרחב המחייה

מחקרים רבים מראים כי סביבה ירוקה הינה חיונית לבריאות הפיזית והנפשית שלנו. נוכחות של גינה אנכית מעשירה את האוויר שאנו נושמים ותורמת להעלאה של מצב הרוח. המחסור בשטחים ירוקים, בעיקר בסביבה עירונית הביא לדרישה של הכנסת הטבע אל תוך המבנים, או יותר נכון, על הקירות. חברת "רוזנבאום מערכות גינון מתקדמות" פעילים בתחום זה משנת 1997 ומתמחים בתכנון והקמת פרויקטים מתקדמים בתחום הגינון. בין לקוחותינו, ניתן למנות לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, שהרי אין מגבלה על הרצון להכניס קצת טבע אל תוך חיינו. 

טבעי שתבחר ברוזנבלום מערכות גינון

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל